Boot indeling Zaterdag week 2

Zorg dat je een kwartier voor aanvang van je shift op het vlot staat en controleer even goed of je ook als reserve of stuur staat ingedeeld.

  Zaterdag
Heren:              
9:00 Panhuis-Decates Jutphaas Buffel Westermann Van der Laan Van de Kraats Opopoi
Roeier 1: Enzo van Toor George Buijs Quentin Mente Jordi de Graaf Lars Bakker Sebastiaan van de Weg  
Roeier 2: Pieter van Veen Frederik Westbroek Bram Schroder Niek Groebbé Maarten Lanooy Joost van Velthoven  
Roeier 3: Nils Roos Tom van der Wolf Sebastiaan Beschoor Plug Hakim Jouana Joris Drachman Floris Verschoor  
Roeier 4: Joris van der Laan Olivier Deen Bram Blaauwendraad Pieter Molendijk Daan van Rijn Jan-Arjen Smid  
Stuur: Edmar Bos Maarten Bakker Joris Zwarts Jelle de Groot Joost Peters Sybren van der Velden  
Reserve: Martijn Vlastuin Maarten Droste          
10:15 Panhuis-Decates Jutphaas Buffel Westermann Van der Laan Van de Kraats Opopoi
Roeier 1: Martijn Vlastuin Willem Rebel Barend Potijk Edmar Bos Joris Zwarts Joost Peters  
Roeier 2: Tim Zengerink Thymo Burgemeester David Smink Maarten Bakker Jelle de Groot Sybren van der Velden  
Roeier 3: Maarten Droste Bas van Rijn Bram van de Munt Maarten Schreuder Richard van Zandvoort Daan Bosma  
Roeier 4: Daniël de Reus Jelle Woerdman Bram Kreuger Tim Riemens Tijmen Kroes Nikita Kouwenberg  
Stuur: Niek Groebbé Pieter Molendijk Joris Drachman Daan van Rijn Floris Verschoor Jan-Arjen Smid  
Reserve: Pieter van Veen Maarten Lanooy          
11:30 Panhuis-Decates Jutphaas Buffel Westermann Van der Laan Van de Kraats Opopoi
Roeier 1: Rick Hensbergen Bart Vos Ruben Beurskens Maarten Koese Danny den Hamer Daan van der Veen  
Roeier 2: Daan van Herwaarden Erik Haandrikman Thijs Ferwerda Erik Sonneveld Max Geerlings Bas Thijssen  
Roeier 3: Max Keeler Kees Wagemans Victor Schmeets Julien Paul Jukema Ivo van Giessen Cas Andeweg  
Roeier 4: Martijn Stam Marc Oosterhuis Sam van der Voort Tim Draijer Wouter Leijs Ben Bresser  
Stuur: Maarten Schreuder Tim Riemens Richard van Zandvoort Tijmen Kroes Daan Bosma Nikita Kouwenberg  
Reserve: Tim Zengerink Bram Kreuger          
12:45 Panhuis-Decates Jutphaas Buffel Westermann Van der Laan Van de Kraats Opopoi
Roeier 1: Chiel Barmentloo Amir Noshirwani Stijn Theunissen Moos Arends Beer Lammers Mustafa Alnassan  
Roeier 2: Niels Zwetsloot Bas van Hoeven Victor de Vos Mees Ritmeijer Maarten Broere Jan Huijbers  
Roeier 3: Friso Lubbers Max Thönissen Douwe Feensta Malte Stuhlmacher Martijn Brouwers Tim Thomas  
Roeier 4: Ferdi Spronk Mahmoud Masoud Bastiaan Ilmer Bastiaan Nieuwenhuis Steven van den Heuvel Stan Pieter van Solinge  
Stuur: Maarten Koese Erik Sonneveld Danny den Hamer Max Geerlings Daan van der Veen Bas Thijssen  
Reserve: Max Keeler Kees Wagemans          
Dames:              
14:00 Panhuis-Decates Jutphaas Buffel Westermann Van der Laan Van de Kraats Opopoi
Roeier 1: Lot Wolswijk Kirsten Bakker Frederiek Speckens Heleen Gierveld Myrthe Frederiks Sabien van Vliet Lyke Veen
Roeier 2: Vera Heugen Nienke Banning Marieke van der Ploeg Tess van Doorn Jasmijn Verboom Mirre Stevens Sophie van de Weg
Roeier 3: Annemarie Sleutel Jente Boots Maaike Visser Berber Zweers Eveline Lots Charlotte Tolboom Cato Gehrels
Roeier 4: Julia Buijs Celine Langendoen Elise de Wit Evelien Richters Merel Kraak Laura Vries Bodéyne Snijder
Stuur: Maud Geerts Fiona Verbruggen Nena Visser Fiep Warmerdam Annabel van Hulst Maartje Leijser Marike Blanken
Reserve: Gabriella Villanueva Frederique van Eerten          
15:15 Panhuis-Decates Jutphaas Buffel Westermann Van der Laan Van de Kraats Opopoi
Roeier 1: Julia van der Haagen Lara Heeneman Anne Rogaar Fiona Verbruggen Iris de Boer Marike Blanken Maaike Jungerling
Roeier 2: Laura de Groot Lonneke Goossens Fiep Warmerdam Nena Visser Maud Geerts Frederique van Eerten Charlotte Verdegaal
Roeier 3: Anna Gerritsma Marlijn de Jonge Maartje Leijser Annabel van Hulst Faye Postuma Rosalie Vlastuin Emma de Ruiter
Roeier 4: Lieke Mommersteeg Maaike Visser Sanne van Keulen Gabriella Villanueva Julie Broeders Esmee Houbiers Tara Fiechter
Stuur: Nienke Banning Heleen Gierveld Eveline Lots Kirsten Bakker Vera Heugen Jente Boots Berber Zweers
Reserve: Jasmijn Verboom Charlotte Tolboom          
16:30 Panhuis-Decates Jutphaas Buffel Westermann Van der Laan Van de Kraats Opopoi
Roeier 1: Lisette Regelink Femke Woudstra Sophie Heijnen Yoeki Meijer Anne Koning Maartje Schrauwen Fieke Weijnen
Roeier 2: Yvette Bak Julia van der Kaaij Annefleur van Wanroij Janna Bakker Karen de Lange Daniëlle van der Flier Maartje van Wijk
Roeier 3: Eline van de Water Maaike Olivier Lonneke Haring Merel Noort Lotte Habers Mieke van Heeringen Manon Zoethout
Roeier 4: Pip van Etten Iza Stekelenburg Marie de Munck Isabella Hesselink Nienke Mijnlieff Janneke Smalbroek Willemijn van Diemen
Stuur: Iris de Boer Sanne van Keulen Anne Rogaar Faye Postuma Esmee Houbiers Julie Broeders Fiep Warmerdam
Reserve: Lieke Mommersteeg Rosalie Vlastuin          
17:45 Panhuis-Decates Jutphaas Buffel Westermann Van der Laan Van de Kraats Opopoi
Roeier 1: Jo Dijkhuizen Julia van der Kaaij Felicity Langelaan Dinja Sanders Robin van Spronsen Yana Beun Lisa van der Lugt
Roeier 2: Lieke Fransen Rianti Kasanwidjojo Claire Walchenbach Marlinde Schoonbeek Susan Robben Kaia de Groot Leonie Schrijver
Roeier 3: Lisette Verbree Imre Teunissen Fleur Joele Anne Wiltenburg Myrthe Blankespoor Fay Aaldering Anouk Vermeer
Roeier 4: Ilse Moll Zoey Beekmans Jonne Uiterwijk Judith van der Deijl Fieke Weijnen Bente van der Bijl Inger van den Beukel
Stuur: Femke Woudstra Lisette Regelink Yoeki Meijer Isabella Hesselink Karen de Lange Anne Koning Marie de Munck
Reserve: Iza Stekelenburg Pip van Etten          
19:00 Panhuis-Decates Jutphaas Buffel Westermann Van der Laan Van de Kraats Opopoi
Roeier 1: Emma Stevens Frederieke Bloem Roosmarijn Leeman        
Roeier 2: Jacky Burger Sophie Harleman Carlijn van Veen        
Roeier 3: Amy Hack Sarah Spruijt Roby Hendrikx        
Roeier 4: Puck Stolk Judith van der Brug Lisette Paauw        
Stuur: Rianti Kasanwidjojo Jonne Uiterwijk Lieke Fransen        
Reserve: Anne Wiltenburg Judith van der Deijl