Boot indeling zondag week 2

Zorg dat je een kwartier voor aanvang van je shift op het vlot staat en controleer even goed of je ook als reserve of stuur staat ingedeeld.

  Zondag
Dames:              
9:00 Panhuis-Decates Jutphaas Buffel Westermann Van der Laan Van de Kraats Opopoi
Roeier 1: Merel Noort Charlotte Tolboom Rianne Prins Paulien van Dieren Rosalie Vlastuin    
Roeier 2: Nena Visser Mirre Stevens Judith van der Brug Suzanne Hartman Bodéyne Snijder    
Roeier 3: Iza Stekelenburg Laura Vries Frederique van Eerten Sarah Spruijt Yvette Bak    
Roeier 4: Annefleur Wanroij Marike Blanken Sophie Harleman Lobke Jurrius Daniëlle van der Flier    
Stuur: Lisette Regelink Willemijn van Diemen Kaia de Groot Julia Buijs Charlotte Verdegaal    
Reserve: Berber Zweers Tess van Doorn          
10:15 Panhuis-Decates Jutphaas Buffel Westermann Van der Laan Van de Kraats Opopoi
Roeier 1: Lyke Veen Berber Zweers Sophie van de Weg Tara Fiechter Amy Hack Heleen Gierveld Mieke van Heeringen
Roeier 2: Maaike Visser Ilse Moll Willemijn van Diemen Kaia de Groot Maartje van Wijk Inger van den Beukel Janneke Smalbroek
Roeier 3: Lisette Regelink Eline van de Water Lobke Jurrius Tess van Doorn Bente Bijl Maaike Jungerling Emma de Ruiter
Roeier 4: Charlotte Verdegaal Marlijn de Jonge Maartje Schrauwen Rianti Kasanwidjojo Julia Buijs Evelien Richters Femke Laan
Stuur: Nena Visser Annefleur van Wanroij Frederique van Eerten Paulien van Dieren Cato Gehrels Emma de Ruiter Lobke Jurrius
Reserve: Lonneke Goossens Mieke van Heeringen          
11:30 Panhuis-Decates Jutphaas Buffel Westermann Van der Laan Van de Kraats Opopoi
Roeier 1: Pamela Pleiter Roosmarijn Leeman Lisa de Rijke Fieke Weijnen Marlijn Kroezen Zoey Beekmans Claire Walchenbach
Roeier 2: Frederiek Speckens Roby Hendrikx Lisette Paauw Jonne Uiterwijk Carlijn van Veen Jo Dijkhuizen Fleur Joele
Roeier 3: Elise de Wit Felicity Langelaan Leonie Schrijver Anouk Vermeer Annemarie Steutel Yana Beun Karen de Lange
Roeier 4: Jacky Burger Dinja Sanders Eveline Lots Manon Zoethout Sabien van Vliet Judith van der Deijl Imre Teunissen
Stuur: Maaike Jungerling Ilse Moll Rianti Kasanwidjojo Maaike Visser Evelien Richters Puck Stolk Bente Bijl
Reserve: Eline van de Water Marlijn de Jonge          
12:45 Panhuis-Decates Jutphaas Buffel Westermann Van der Laan Van de Kraats Opopoi
Roeier 1: Marie de Munck Marieke van der Ploeg Lisette Verbree Susan Robben Jente Boots Robin van Spronsen Lonneke Goossens
Roeier 2: Emma Stevens Anne Koning Lieke Fransen Lonneke Haring Nienke Mijnlieff Puck Stolk Cato Gehrels
Roeier 3: Myrthe Blankespoor Celine Langendoen Pip van Etten Leonie Sedee Julie Broeders Iris de Boer Lara Heeneman
Roeier 4: Anna Wiltenburg Faye Postuma Lotte Habers Kirsten Bakker Maud Geerts Isabella Hesselink Vera Heugen
Stuur: Lot Wolswijk Imre Teunissen Anne Rogaar Nienke Banning Dinja Sanders Julia van der Kaaij Marlijn Kroezen
Reserve: Frederiek Speckens Leonie Schrijver          
14:00 Panhuis-Decates Jutphaas Buffel Westermann Van der Laan Van de Kraats Opopoi
Roeier 1: Lisa van der Lugt Maaike Olivier Jasmijn Verboom Sophie Heijnen Merel Kraak Frederieke Bloem Myrthe Frederiks
Roeier 2: Marline Schoonbeek Fay Aaldering Laura de Groot Nienke Banning Simone van den Oord Anne Rogaar Maartje Leijser
Roeier 3: Janna Bakker Anna Gerritsma Yoeki Meijer Fiona Verbruggen Annabel van Hulst Sanne van Keulen Julia van der Haagen
Roeier 4: Lieke Mommersteeg Femke Woudstra Lot Wolswijk Gabriella Villanueva Julia van der Kaaij Esmee Houbiers Fiep Warmerdam
Stuur: Lonneke Haring Marie de Munck Lieke Fransen Kirsten Bakker Nienke Mijnlieff Iris de Boer Faye Postuma
Reserve: Myrthe Blankespoor Pip van Etten          
Heren:              
15:15 Panhuis-Decates Jutphaas Buffel Westermann Van der Laan Van de Kraats Opopoi
Roeier 1: Enzo van Toor Floris Verschoor Chiel Barmentloo Quentin Mente Edmar Bos Malte Stuhlmacher Joost Peters
Roeier 2: Pieter van Veen Jan-Arjen Smid Niels Zwetsloot Sebastiaan van de Weg Maarten Bakker Bastiaan Nieuwenhuis Sybren van der Velden
Roeier 3: Rick Hensbergen George Buijs Bram van de Munt Joris Zwarts Victor Schmeets Maarten Koese Daan van der Veen
Roeier 4: Daan van Herwaarden Frederik Westbroek Bram Kreuger Jelle de Groot Sam van der Voort Erik Sonneveld Bas Thijssen
Stuur: Ferdi Spronk Sebastiaan Beschoor Plug Thymo Burgemeester Bram Blaauwendraad Joris Drachman Jan Huijbers Bastiaan Ilmer
Reserve: Nils Roos Willem Rebel          
16:30 Panhuis-Decates Jutphaas Buffel Westermann Van der Laan Van de Kraats Opopoi
Roeier 1: Nils Roos Tom van der Wolf Friso Lubbers Richard van Zandvoort Stijn Theunissen Julien Paul Jukema Daan Bosma
Roeier 2: Joris van der Laan Olivier Deen Ferdi Spronk Tijmen Kroes Victor de Vos Tim Riemens Jan Huijbers
Roeier 3: Martijn Vlastuin Willem Rebel Sebastiaan Beschoor Plug Danny den Hamer Joris Drachman Bastiaan Ilmer Cas Andeweg
Roeier 4: Tim Zengerink Thymo Burgemeester Bram Blaauwendraad Max Geerlings Daan van Rijn Maarten Schreuder Ben Bresser
Stuur: Chiel Barmentloo Quentin Mente Sebastiaan van de Weg Bram van de Munt Victor Schmeets Malte Stuhlmacher Bastiaan Nieuwenhuis
Reserve: Nikita Kouwenberg George Buijs          
17:45 Panhuis-Decates Jutphaas Buffel Westermann Van der Laan Van de Kraats Opopoi
Roeier 1: Maarten Droste Bas van Rijn Barend Potijk Ivo van Giessen Douwe Feensta Hakim Jouana Mustafa Alnassan
Roeier 2: Daniël de Reus Jelle Woerdman David Smink Wouter Leijs Tim Draijer Pieter Molendijk Martijn Brouwers
Roeier 3: Max Keeler Bart Vos Ruben Beurskens Moos Arends Lars Bakker Steven van den Heuvel Tim Thomas
Roeier 4: Martijn Stam Erik Haandrikman Thijs Ferwerda Mees Ritmeijer Maarten Lanooy Stan Pieter van Solinge Amir Noshirwani
Stuur: Tom van der Wolf Cas Andeweg Stijn Theunissen Victor de Vos Julien Paul Jukema Ben Bresser Friso Lubbers
Reserve: Joris van der Laan Nikita Kouwenberg          
19:00 Panhuis-Decates Jutphaas Buffel Westermann Van der Laan Van de Kraats Opopoi
Roeier 1: Kees Wagemans Max Thönissen          
Roeier 2: Marc Oosterhuis Mahmoud Masoud          
Roeier 3: Joost van Velthoven Jordi de Graaf          
Roeier 4: Bas van Hoeven Niek Groebbé          
Stuur: Barend Potijk David Smink          
Reserve: Lars Bakker Stan Pieter van Solinge