Eeuwige blikkenlijst

De Eeuwige Blikkenlijsten

Hieronder   vindt u de eeuwige blikkenlijst van de U.S.R."Triton" tot en met Juli 2016.
Voor de eeuwig  blikkenlijst zijn de volgende criteria gehanteerd:
Winst in:
 
- Roeiwedstrijden
- Wedstrijden langer dan 1500 meter
- Senioren velden
- Eindklassementen 
- Als lid van "Triton" startend
 
Tot 1972 is er   gebruik gemaakt van een kaartenbak met alle blikkenwinnaars. 
Vanaf 1972 is (waar   mogelijk) gebruik gemaakt van de jaarverslagen. 
N.b. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze   blikkenlijst. Mocht u verkeerde gegevens aantreffen; wendt u zich tot het Bestuur der U.S.R. "Triton".
 
Blikkenlijst seizoen 2015/2016    
                     
  Naam Klasserend Niet-klasserend      Wedstrijd            Roeiers Boot
    Boord Scull Boord Scull Totaal Sprint      
1 EJZ 1 0 0 0 1 0 NKIR Ej8+  Jacob van de Kerkhof, Max van Aalst, Jeroen Boot, Casper van Hoorn, Tijmen Kort, Diederik Staal, Martijn Schultheiss, Anish Bhatoe -
                Hollandia B8+ Jacob van de Kerkhof, Max van Aalst, Jeroen Boot, Casper van Hoorn, Tijmen Kort, Diederik Staal, Martijn Schultheiss, Anish Bhatoe Willebrand
2 MGZ 3 0 1 0 4 0 Winterwedstrijden B4+ Piet Jonker, Roald Benschop, Bas Thijssen, Tim Thijssen t Hoofd
                Varsity B4+ Piet Jonker, Roald Benschop, Benjamin Gideonse, Tim Thijssen Oud Triton
                Hollandia N4- Piet Jonker, Roald Benschop, Bas Thijssen, Tim Thijssen KNRB
                ZRB N4- Piet Jonker, Roald Benschop, Bas Thijssen, Tim Thijssen KNRB
3 Joost van Rietbergen 5 0 1 0 6 0 Westelijke LSB2- Joost van Rietbergen en Abel Bokdam Reinoud de Groot
                Damen SA4- Joost van Rietbergen, Abel Bokdam, Vincent de Vegt, N.N. Overkamp (Triton/Gyas/Laga) Tokyo
                KHB LM8+ Nereus-combi A.C. Schellekens
                ARB LSA8+ Nereus -combi A.C. Schellekens
                NSRF Slot LSA4- (NSK) Joost van Rietbergen, Abel Bokdam, Vincent de Vegt, N.N. Overkamp (Triton/Gyas/Laga) Tokyo
                NSRF Slot LSA8+ (NSK) Nereus-combi -
4 Abel Bokdam 5 0 1 0 6 0 Westelijke LSB2- Joost van Rietbergen en Abel Bokdam Reinoud de Groot
                Damen SA4- Joost van Rietbergen, Abel Bokdam, Vincent de Vegt, N.N. Overkamp (Triton/Gyas/Laga) Tokyo
                KHB LM8+ Nereus-combi A.C. Schellekens
                ARB LSA8+ Nereus-combi A.C. Schellekens
                NSRF Slot LSA4- (NSK) Joost van Rietbergen, Abel Bokdam, Vincent de Vegt, N.N. Overkamp (Triton/Gyas/Laga) Tokyo
                NSRF Slot LSA8+ (NSK) Nereus-combi -
5 Max van Essen 0 0 0 1 1 0 Winterwedstrijden LB1x Max van Essen Koos
6 MGLD 0 5 0 8 13 0 Winterwedstrijden LDB1x Anna Verkuil Stephanie
                Heineken Roeivierkamp D3ediv4* (Triton/Skoll) Anna Verkuil, Linda van den Goor, Jessica Knol F.J. Hommersom
                Head of the River Amstel D3ediv4* (Triton/Skoll) Anna Verkuil, Linda van den Goor, Jessica Knol F.J. Hommersom
                Skiffhead LDB1x Anna Verkuil Stephanie
                Damen LDDev2x Anna Verkuil en Linda van den Goor  Dronkert
                Damen LDN2x Anna Verkuil en Linda van den Goor  Dronkert
                Hollandia LDDev2x Anna Verkuil en Linda van den Goor  Leerink
                ZRB LDDev2x Anna Verkuil en Linda van den Goor  Leerink
                ARB LDN1x Jessica Knol DuizendDuizend
                ARB LDN2x Anna Verkuil en Linda van den Goor  Leerink
                NSRF Slot LDDev2x Anna Verkuil en Linda van den Goor  Leerink
                NSRF Slot LDN1x (zaterdag) Jessica Knol DuizendDuizend
                NSRF Slot LDN1x (zondag) Anna Verkuil Stephanie
7 Willeke Vossen 2 0 1 0 3 0 Heineken Roeivierkamp D2ediv8+ Gyas/Triton -
                ARB DSA4-  Triton/Orca/Gyas combi -
                ARB DSA8+ Gyas-combi -
8 MGD 2 0 1 0 3 0 Head of the River Amstel D3ediv8+ Anouk van Amerongen, Eline van Marle, Elena Monte, Maud Stigter, Jade Suijs, Lucy Talens, Eva Simkens, Franka Drogt A.C. Schellekens
                Westelijke DN4+ Femke Giesbers, Eva Simkens, Esther Broddin, Daphne Bruil F.J. Hommersom
                ZRB DN4- Lucy Talens, Eva Simkens, Esther Broddin, Maud Stigter -
9 MGL 2 0 0 0 2 0 Varsity LSA4-  Wessel Dam, Huub van den Brink, Melle le Fevre, Arend Roks London
                NSRF Slot LO4- Wessel Dam, Huub van den Brink, Melle le Fevre, Arend Roks Rio de Janeiro
10 EJLD 0 1 0 1 2 1 Damen LDB4* Cathelijne Stikkers, Roos Janssen, Klasina Chappin, Lisette Quirijns en Cathy Brouwer (st.) Ten Berg
                Thetis Sprint LDej4* Cathelijne Stikkers, Roos Janssen, Klasina Chappin, Lisette Quirijns en Merle Steggink (st.) Ten Berg
                NSRF Slot LDEj4* Cathelijne Stikkers, Roos Janssen, Klasina Chappin, Lisette Quirijns en Merle Steggink (st.) Ten Berg
11 Lay de Jong 0 3 0 0 3 0 ZRB LN1x   Koos
                ARB LN2x Stijn Kanters en Lay de Jong -
                ARB LN1x   Koos
12 Stijn Kanters 0 1 0 0 1 0 ARB LN2x Stijn Kanters en Lay de Jong -
13 Marleen Verburgh 0 3 0 0 3 0 NSRF Slot DSA1x (NSK)   -
                NSRF Slot DO1x   -
                NSRF Slot DSA4x Maas/Triton/Proteus/Orca -
14 Jenny de Jong 1 0 0 0 1 0 Hollandia DSA8+ Gyas-combi -
15 Monica Lanz 2 0 1 0 3 0 Heineken Roeivierkamp D1eDiv8+ Vrouwenacht -
                World Cup Varese W8+ GOUD! Vrouwenacht -
                KHB W8+ Vrouwenacht -
                (World Cup Poznan W8+ Brons) Vrouwenacht -
                (EK Brandenburg W8+ Zilver) Vrouwenacht -
16 Kaj Hendriks 3 0 2 0 5 0 Heineken Roeivierkamp H1eDiv8+ Hollandacht -
                World Cup Varese M8+ GOUD! Hollandacht -
                World Cup Luzern M8+ GOUD!  Hollandacht -
                Hollandia SA8+ Hollandacht -
                Henley M8+ Hollandacht -
                (Olympische Spelen Rio de Janeiro M8+ Brons) Hollandacht -
17 Harold Langen 0 0 1 0 1 0 (World Cup Varese Varese M4- Brons) Holland vier -
                Henley M4- Holland vier -
   
                  Holland vier -