Blikken

Eeuwige blikkenlijsten

HeerenDamesch / Stuurmannen / Stuurvrouwen

WedstrijdVeldPloegSoortRoeier(s)
NSRF Slotwedstrijden DE2-Ouderejaars Dames Klasserend Eva Simkens
Eline van Marle
NSRF Slotwedstrijden LHG2xOuderejaars Licht Klasserend Melle le Fevre
Mathijs Oggel (Okeanos)
NSRF Slotwedstrijden LHE8+Ouderejaars Licht Klasserend
Julian Bakker (Argo)
Ruben Houkes (Amstel)
Chris Lokin (Euros)
Theo van Hal (Euros)
Matthijs Oggel (Okeanos)
Melle le Fevre
Thomas van Tusenbroek (Vidar)
Tijmen van Rietbergen (Argo)
Stuur: Veerle Walraven (Okeanos)
NSRF Slotwedstrijden DG2-Ouderejaars Dames Klasserend Eva Simkens
Eline van Marle
NSRF Slotwedstrijden DG4+Middengroep Dames Klasserend
Tessa van Veen
Maartje Schrauwen
Sabien van Vliet
Sarah Spruijt
Stuur: Fiep Warmerdam
Koninklijke Holland Beker LM 2xOuderejaars Licht Klasserend Leander Geschiere (Skadi)
Ben van Brussel
Koninklijke Holland Beker W8+KNRB Klasserend
Ellen Hogerwerf
Marloes Oldenburg
Lies Rustenburg
Jose van Veen
Ymkje Clevering
Monica Lanz
Aletta Jorritsma
Veronique Meester
Stuur: Ae-Ri Noort
Koninklijke Holland Beker LDDev 2xMiddengroep Lichte Dames Niet-klasserend Inez den Hond
Fieke Verhaaf
World Cup II W8+KNRB Internationaal Monica Lanz
KNRB
ARB HG4-Middengroep Zwaar Klasserend
Wessel Boosman
Daan van Herwaarden
Eli Brouwer (Viking)
Pieter van Veen
ARB DG4+Middengroep Dames Klasserend
Sabien van Vliet
Tessa van Veen
Sarah Spruijt
Maartje Schrauwen
Stuur: Fiep Warmerdam
ARB LDGb2xMiddengroep Lichte Dames Klasserend Inez den Hond
Fieke Verhaaf
ARB LHE8+OJL Klasserend
Juilan Bakker (Argo)
Theo van Hal (Euros)
Mathijs Oggel (Okeanos
Melle le Fevre
Chris Lokin (Euros)
Ruben Houkes (Amstel)
Thomas van Tussenbroek (Vidar)
Tijmen van Rietbergen (Argo)
Stuur: Veerle Walraven
ARB DE8+KNRB-combi Klasserend
Ellen Hogerwerf (Proteus)
Marloes Oldenburg (Gyas)
Lies Rustenburg (Skoll)
Jose van Veen (Pelargos)
Ymkje Clevering (Gyas)
Monica Lanz
Aletta Jorritsma (Nereus)
Veronique Meester (Nereus)
Stuur: Dieuwke Fetter (Nereus)
ARB LDDev2xMiddengroep Lichte Dames Niet-klasserend Inez den Hond
Fieke Verhaaf
Argo Sprint LDG2xMiddengroep Lichte Dames Sprint Claire Walchenbach
Merel Kraak
World Cup I W4-KNRB Internationaal
Lies Rustenburg
José van Veen
Ymkje Clevering
Monica Lanz
World Cup I W8+KNRB Internationaal
Elisabeth Hogerwerf
Marloes Oldenburg
Lies Rustenburg
José van Veen
Ymkje Clevering
Monica Lanz
Aletta Jorritsma
Veronique Meester
Stuur: Dieuwke Fetter
ZRB LDDev2xMiddengroep Lichte Dames Niet-klasserend Willemijn Winters
Merel Kraak
ZRB LDG1xMiddengroep Lichte Dames Klasserend Linda van den Goor
Westelijke Regatta LHE8+OJL Klasserend
Ben van Brussel
Njord
Euros
Euros
Melle le Fevre
Euros
Euros
Vidar
Okeanos
Westelijke Regatta LDG2xFemke van de Vliet Klasserend Nereus
Femke van de Vliet
Westelijke Regatta DB4+Eerstejaars Damesch Klasserend
Jolijn van den Hout
Elisabeth Draijer
Karin Hoogendoorn
Claire de Jong
Stuur: Angelique Savelberg
Westelijke Regatta LDDev2xMiddengroep Lichte Dames Niet-klasserend Fieke Verhaaf
Inez den Hond
Westelijke Regatta LHEj 4+Eerstejaars Licht Niet-klasserend
Maarten Schreuder
Joeri Snippert
Douwe Feenstra
Erik Sonneveld
Stuur: Fiep Warmerdam
Westelijke Regatta HG1xJakub Grabmüller Klasserend Jakub Grabmüller
Ghent May Regatta LW4xMiddengroep Lichte Dames Internationaal
Linda van den Goor
Claire Walchenbach
Willemijn Winters
Merel Kraak
Damen Raceroei Regatta LHB4+Eerstejaars Licht Klasserend
Joep Küppers
Joeri Snippert
Douwe Feenstra
Erik Sonneveld
Stuur: Fiep Warmerdam
Damen Raceroei Regatta LDE4xMiddengroep Lichte Dames Klasserend
Linda van den Goor
Claire Walchenbach
Willemijn Winters
Merel Kraak
Damen Raceroei Regatta HE2-OJZ Klasserend Jacob van de Kerkhof
Bas Thijssen
Damen Raceroei Regatta HE8+Oude Acht Klasserend
Njord
Thomas van Olderen
Wessel Boosman
Jeroen Haesenbos
Pieter van Veen
Bas Thijssen
Jacob van de Kerkhof
Kaj Hendriks
Stuur: Linda Goudvis
Damen Raceroei Regatta LHE8+OJL Klasserend
Vidar
Tijmen van Rietbergen
Julian Bakker
Ruben Houkes
Stijn Kanters
Melle le Fevre
Chris Lokin
Theo van Hal
Stuur: Veerle Walrave
Damen Raceroei Regatta HG4-MGZ Klasserend
Nereus
Nereus
Thomas van Olderen
Nereus
Damen Raceroei Regatta HE4-OJZ Klasserend
Bas Thijssen
Jacob van de Kerkhof
Laga
Nereus
Damen Raceroei Regatta DG2-OJD Klasserend Eva Simkens
Eline van Marle
Windermere Cup (Seattle) Women's Windermere CupMonica Lanz/KNRB Internationaal
Ellen Hogerwerf
Lisanne Brandsma
Lies Rustenburg
José van Veen
Ymkje Clevering
Monica Lanz
Aletta Jorritsma
Veronique Meester
Stuur: Ae-Ri Noort
Hollandia/NK Klein HE2-Kaj Hendriks/Harold Langen Klasserend Harold Langen
Kaj Hendriks
Hollandia/NK Klein DG 2-Middengroep Dames Klasserend Lis Verouden
Rianne Prins
Hollandia/NK Klein HEj4+Eerstejaars Licht Niet-klasserend
Maarten Schreuder
Joeri Snippert
Douwe Feenstra
Erik Sonneveld
Stuur: Fiep Warmerdam
Varsity B4+MGZ Klasserend
Pieter van Veen
Daan van Herwaarden
Eli Brouwer
Casper van Luyken
Stuur: Linda Goudvis
Varsity LDG2xMGLD Klasserend Fieke Verhaaf
Inez den Hond
Varsity G1xJakub Grabmüller Klasserend Jakub Grabmüller
Varsity HE2+MGZ Klasserend Wessel Boosman
Jakub Grabmüller
Linda Goudvis
Varsity HG4+MGZ Klasserend
Thomas van Olderen
Nereus
Nereus
Nereus
Stuur: Nereus
Skiffhead LDG1xFemke van de Vliet Niet-klasserend Femke van de Vliet
Winterwedstrijden B4+MGZ Niet-klasserend
Casper van Luyken
Daan van Herwaarden
Eli Brouwer
Pieter van Veen
Stuur: Heleen Gierveld
Winterwedstrijden LB4+MGL Niet-klasserend
Luuk van den Boomen
Daan van Rijn
Maarten Lanooy
Malte Stuhlmacher
Stuur: Heleen Gierveld
EKIR LDGMGLD Ergometer Claire Walchenbach
EKIR MOJZ Ergometer Jacob van de Kerkhof
Hel van het Noorden DSB2-OJD Niet-klasserend Eva Simkens
Eline van Marle
Hel van het Noorden LDSB1xOJLD Niet-klasserend Femke van de Vliet
Novembervieren LB4+MGL Niet-klasserend
Maarten Lanooy
Malte Stuhlmacher
Marijn Valk
Luuk van den Boomen
Stuur: Samir Farhan
Novembervieren B4+MGZ Niet-klasserend
Casper van Luyken
Daan van Herwaarden
Eli Brouwer (Viking)
Pieter van Veen
Stuur: Heleen Gierveld
Novembervieren LG4*OJL Niet-klasserend
Melle le Fevre
Lay de Jong
Ben van Brussel
Stijn Kanters
Stuur: Fiep Warmerdam
Novembervieren E4+OJZ Niet-klasserend
Bas Thijssen
Jacob van de Kerkhof
Harold Langen
Kaj Hendriks
Stuur: Merle Steggink
Tromp Boat Races LDSB1xOJLD Niet-klasserend Femke van de Vliet
Tromp Boat Races SB1xOJZ Niet-klasserend Jakub Grabmüller
Army Regatta H8+MGZ/OJZ Niet-klasserend
Ijsbrand Daleboudt
Jan Schaly
Jeroen Haesenbos
Coen Rozema
Bas Thijssen
Jacob van de Kerkhof
Joost van Rietbergen
Thomas van Olderen
Stuur: Linda Goudvis
Army Regatta D8+Minerva 8+ Niet-klasserend Eva Simkens
Eline van Marle